Такмичарски викенд

У суботу, 6. априла одржано је Републичко такмичење из руског језика и Окружно такмичење из српског језика и језичке културе.

На Републичком такмичењу из руског језика одржаном у ОШ ,,Раде Драинац“ у Борчи нашу школу је представљала ученица Јана Лазаревић (8/2).

На Окружном такмичењу из српског језика и језичке културе одржаном у ОШ ,,Бановић Страхиња“ у Београду ученица Ања Ивковић (6/2) је освојила прво место.

У недељу, 7. априла на Филолошком факултету у Београду одржано је Републичко такмичење из енглеског језика. Нашу школу је представљала ученица Маријана Стоилковски (8/1).

Честитамо ученицама и наставницама Кристини, Анђели и Марији које су припремале ученице, а посебно честитамо Ањи на изванредном успеху!