Најбољи спортиста године

Да је прослава употпуњена добром музиком, још једном су потврдили чланови хора, оркестра и певачке групе наше школе. Под диригентском палицом наставника музичке културе, Небојше Гавриловића, наступили су јуче на прослави одржаној поводом проглашења најбољег спортисте године у Гроцкој. Певачке групе су извеле песме ,,Расти, расти“ и ,,Света Анастасија“, док је хор наступио са песмом ,,Деца неба“, а оркестар са композицијом из филма ,,Ивкова слава“ – ,,Нема кога.“ Такође, наступио је и бивши ученик наше школе, Михајло Савковић са песмом ,,Ај, русе косе цуро имаш“.

Својим музичким умећима, наши талентовани ученици увеличали су прославу и још једном показали да се заслужено налазе на првом месту у нашој земљи.

Поносни смо на њих што нас достојно представљају!