Сајам спорта

Данас је у Грочанској чаршији одржан Сајам спорта Градске општине Гроцка. Исти је одржан у организацији Спортског савеза Београда и ГО Гроцка, а под покровитељством Секретаријата за спорт и омладину. Посетиоци сајма имали су прилику да се упознају са многим спортским клубовима и тако изаберу идеалан спорт за себе. Поред тога, ученици основних школа са наше општине учествовали су у активацији Олимпијског комитета „Буди олимпијац“ при чему су се кроз занимљив такмичарски програм упознали са олимпијским вредностима и знаменитостима Београда. Ученици 3. и 4. разреда наше школе у пратњи својих учитељица и директора школе учествовали су у поменутој активности. Екипа дечака је освојила 1. место, а екипа девојчица 3. место!
Честитамо им на изванредном успеху!