Сајам образовања

У уторак, 23.априла, у великој сали Градске општине Гроцка одржан је седми по реду Сајам образовања за ученике 8.разреда. Организатор истог била је ОШ„Свети Сава“ из Врчина уз подршку и помоћ Градске општине Гроцка и Канцеларије за младе.

Сајам је свечано отворила председница Градске општине Гроцка, госпођа Живадинка Аврамовић, а потом се присутнима обратио члан општинског Већа задужен за образовање, господин Живадин Митрић и председник Ученичког парламента ОШ,,Свети Сава“ из Врчина, Маша Вукас. Сајам су посетили и ученици 8.разреда наше школе, а у пратњи одељењских старешина и директора школе. Они су били у прилици да се боље информишу о условима и начину рада 26 средњих школа са територије града Београда, а у циљу доношења промишљене и самосталне одлуке о избору школе и будућег занимања.