Промоција Средње школе унутрашњих послова

У среду, 22. марта у ОШ,, Никола Тесла“ у Винчи одржана је промоција Средње школе унутрашњих послова ,,Јаков Ненадовић“ из Сремске Каменице у организацији Министарства унутрашњих послова. Поред ученика и наставника, промоцији су присуствовали и министар унутрашњих послова, Братислав Гашић, директори основних школа са територије наше општине и многобројни малишани.

У оквиру Професионалне оријентације ученици 7. и 8. разреда наше школе, у пратњи одељењских старешина присуствовали су промоцији и упознали се са полицијском професијом. Ученици су имали прилику да се друже са полицијским службеницима, а представљене су им и организационе способности јединица полиције кроз приказ борилачких вештина, уз летелице, транспортере, џипове…

Средња школа унутрашњих послова
,,Јаков Ненадовић“ у Сремској Каменици ће од следеће школске године поново бити отворена за све мале матуранте који желе да се посвете безбедности грађана и државе.