Промоција ,,Средње школе“ у Гроцкој

У оквиру програма Професионалне оријентације ученици 8. разреда данас су посетили ,,Средњу школу“ у Гроцкој. У пратњи одељењских старешина и педагога школе присуствовали су промоцији школе која је основана давне 1949. године. Ученике су поздравили и пожелели добродошлицу руководство школе – директор, помоћник, педагог и психолог. У уводном излагању ученици су упознати са подручјима рада и смеровима који постоје у школи, а током предавања чули су искуства самих средњошколаца о условима школовања и предностима уписа грочанске Средње школе. Потом су ученици посетили часове практичне наставе сва четири подручја рада – будућих фризера, пекара, као и часове рачуноводства и примењених наука учествујући у извођењу експеримента. Током посете обишли су фискултурну салу, библиотеку и собу за одмор. У пријатном амбијенту и друштву време је брзо протекло, а ученици су понели лепе утиске са жељом да можда неко од њих упише ,,Средњу школу“ у Гроцкој.

Захваљујемо се руководству ,,Средње школе“, професорима и ђацима на срдачном пријему и пријатном дружењу!