„После детињства”

Данас је у нашој школи одржана завршна приредба ученика старијих разреда, која је симболично названа „После детињства”, према чувеној песми Мирослава Антића. Намера ученика била је да својим скромним доприносом обележе крај школске године и покажу своје таленте и вештине. Уживали смо у драмској изведби „Први дејт”, коју су припремили полазници ОЈР „Позорница и мултимедија”, рецитацијама ученика седмог разреда (Михајло Велимировић, Анита Јовановић и Ђурађ Пирић), руској песми „Прекрасное далеко” коју су извеле ученице петог разреда (Теодора Станковић, Теодора Матејић, Магдалена Ђурић и Дуња Палалић) и композицији за флауту „Танец” у изведби Нине Берков (VI-2). Подршку ученицима пружиле су наставница руског језика Кристина Катанчевић и наставница српског језика и књижевности Анђела Калуђеровић.