Општинско такмичење из страних језика

Традиционално наша школа је и ове године била домаћин Општинског такмичења из страних језика. У суботу, 3. фебруара одржано је такмичење из француског, немачког и руског језика, док је у недељу, 4. фебруара одржано из енглеског језика. На такмичењу су учествовали ученици 7. и 8. разреда основних школа са територије наше општине.

Ученице наше школе оствариле су запажене резултате. Јана Лазаревић (8/2) освојила је треће место на такмичењу из руског језика и стекла пласман за учешће на Градском такмичењу. На такмичењу из енглеског језика Маријана Стоилковски (8/1) освојила је друго, а Аница Митровић (7/1) треће место.

Честитамо ученицама и наставницама Кристини и Марији на изузетном успеху и желимо им пуно среће на Градском такмичењу!

Захваљујемо се свим ученицима и наставницима на учешћу!