Општинска смотра рецитатора

У уторак, 19. марта 2024. године одржана је Општинска смотра рецитатора у Основној школи „Свети Сава” у Врчину. Међу многобројним рецитаторима нашли су се и наши ученици, који су на најлепши начин представили школу и показали своје рецитаторске вештине.

Млађи узраст:

• Мила Љубисављевић (II-1), „Равнотежа”, Драган Лукић (учитељ: Добрица Стојановић)
  • Василија Јанићијевић (III-1), „Замислите”, Душан Радовић (учитељица: Јасна Арсић)
  • Ђорђе Пирић (IV-1), „Кад би мени дали један дан”, Бранислав Црнчевић (учитељица: Драгана Јовановић)

Средњи узраст:

• Вања Станковић (VI-1), „Ветар”, Недељко Попадић (наставница: Јасмина Срдановић)
  • Анита Јовановић (VII-1), „Успаванка”, Мирослав Антић (наставница: Анђела Калуђеровић)
  • Валентина Радојевић (VIII-1), „Обичним речима речено”, Биљана Станковић (наставница: Јасмина Срдановић)