Мала олимпијада

24.4.2019. године је у спортској сали Средње школе у Гроцкој одржана Мала олимпијада за ученике првог, другог и трећег разреда Основне школе. Организатор  је био Спортски савеза Гроцка и секретар савеза Живка Комленац. Учешће на олимпијади су узели ученици свих  школа  са Општине Гроцка.    Наша школа је заузела три трећа места: први разред (мешовита група), трећи разред (дечаци) и трећи разред (девојчице).        На крају такмичења организатори олимпијаде су, заједно са директором Средње школе Гроцка Селимиром Радосављевићем, победницима доделили заслужене медаље и дипломе.     Похваљујемо све ученике који су учествовали на овој олимпијади, навијали за своје другаре и представљали нашу школу, а добитницима медаља посебно честитамо на постигнитим спортским резултатима.