Квиз из верске наставе

У суботу, 21. априла, у ОШ,,Алекса Шантић“ у Калуђерици одржан је квиз из верске наставе у организацији Митрополије београдско-карловачке и Актива вероучитеља општине Гроцка. На поменутом квизу су учествовале основне школе са територије Гроцка. Нашу школу су представљале Сара Станковић 6/1, Сара Јарић 5/1 и Софија Миленковић 5/1, на челу са вероучитељицом Јеленом Кијачић. На овом квизу су заузеле 4. место.
Кроз игре укрштенице, осмосмерке и уочавања разлика у сликама, ученици су показали своје знање из православне веронауке, као и спретност у проналажењу решења. На крају квиза ученици су честитали једни другима показавши несебичност и радост због дружења. Потом су подељене награде и симболични поклони учесницима за показано знање и уложен труд.