Испраћај у пензију

У четвртак, 7. децембра у нашој школи је приређено несвакидашње дружење и изненађење. Окупили смо се поводом одласка у пензију наше драге спремачице Слободанке Секе Живановић. Међутим, као што рече директор у свом обраћању, поводи су се низали један за другим. Тако су се окупили некадашњи и садашњи радници школе. Након обраћања присутнима, директор је уручио пригодне поклоне драгим колегиницама које су деценијама радиле у нашој школи и које су оставиле печат свога рада у њој – спремачици Секи Живановић, бившим директорима Гордани Марковић (која је недавно постала пензионер) и Драгани Пешић (професор музичке културе) и наставници руског језика, Драгици Палалић. Захваљујући се на приређеном изненађењу, колегинице су истакле да им је срце остало у Бегаљици, а присутнима су упутиле жеље да у здрављу дочекају пензије. И као што то обично бива, у пријатној атмосфери време је брзо протекло испуњено радошћу због сусрета са драгим особама. Растали смо се са жељом да се у здрављу и радости окупљамо.