Хуманитарни базар -,,За Огијеву победу“

У недељу, 28. маја испред градске Општине Гроцка одржан је хуманитарни базар под називом ,,За Огијеву победу“, са циљем прикупљања новца за лечење нашег маленог суграђанина Огњена Јерковића који се бори са неколико тешких обољења.
Ученици наше школе, предвођени наставницима географије, биологије, српског језика и верске наставе учествовали су на базару. Тим поводом припремили су разноврсна слана и слатка пецива и својим гестом показали несебичну љубав и жељу да Огњен оздрави. Такође, на базару је учествовало ,,Удружење жена Бегаљице“ припремивши разноврсне ђаконије.

Захваљујемо се нашим вредним ђацима, организаторима, ,, Удружењу жена Бегаљице“ и свим људима добре воље који су учествовали у данашњој акцији. Такође, позивамо све грађане да се укључе у хуманитарну акцију и помогну Огњену да из борбе за живот изађе као победник.