У среду, 27. маја, у одељењу IV-1 час физичког васпитања одржала је предметна наставница Наташа Мус, са циљем упознавања ученика са наставом и начином рада који их очекује од петог разреда. Кроз различите игре, вежбе и спортске активности, ученици су имали прилику да се ближе упознају са предметом, али и са наставницом која ће им предавати физичко васпитање.
Час је протекао у пријатној и радној атмосфери, а ученици су показали заинтересованост, активност и тимски дух.
Захваљујемо се наставници на лепо организованом часу и дивном дружењу са ученицима.
Упознавање са предметом: Физичко и здравствено васпитање





