СТЕМ обука

Јована Станковић, Пантелија Стошић и Јован Јовановић, наставници наше школе, и школски педагог Сања Пуцаревић учествовали су данас у СТЕМ обуци у организацији Педагошког друштва у ОШ „Илија Гарашанин” у Гроцкој. Циљ СТЕМ обуке је развијање функционалних знања и вештина кроз науку, технику, инжењерство и математику.