Републичко такмичење из српског језика и језичке културе

С поносом истичемо да је наша ученица Ања Ивковић (VIII-2) учествовала на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе, одржаном у Тршићу, 23. маја 2026. године.
У конкуренцији најуспешнијих ученика из целе Србије, Ања је заузела четврто место. Овај успех још је већи уколико се има у виду да долази из мале школе и да је својим знањем, трудом и посвећеношћу показала да величина школе не одређује величину успеха.
Желимо јој да настави да негује љубав према матерњем језику и да буде подједнако успешна у даљем школовању!