Посета Сајму образовања

У свечаној сали Градске општине Гроцка ученици осмог разреда наше школе посетили су у пратњи одељењских старешина Сајам образовања. На штандовима различитих средњих школа имали су могућност да поставе питања и боље се информишу о упису и избору жељених занимања. Желимо им да донесу одлуке у складу са својим жељама!