Пријем вуковаца и ђака генерације

У свечаној сали Градске општине Гроцка данас је одржан пријем вуковаца, ђака генерације и ученика који су остварили запажене резултате на такмичењима са територије општине Гроцка. У пратњи одељењских старешина и заменика директора школе, пријему су присуствовали и ученици наше школе, ђак генерације и носилац Вукове дипломе – Ивана Станковић и носиоци Вукове дипломе – Милица Миленковић, Марта Станковић и Никола Станковић. Председник ГО Гроцка, господин Драган Пантелић је уручио награде ђацима генерације, а похвалнице и књиге носиоцима Вукове дипломе.

Честитамо нашим вредним ученицима на изузетном успеху и резултатима које су постигли током школовања и желимо им много среће и успеха у даљем школовању!