,,Да нам све звездице сијају истим сјајем“

Данас је испред градске Општине Гроцка одржан хуманитарни базар под називом „Да нам све звездице сијају истим сјајем“, са циљем прикупљања новца за лечење малене Нине Стаменковић из Гроцке. Ученици наше школе, предвођени наставницима географије, биологије и верске наставе учествовали су на базару. Тим поводом припремили су разноврсне ђаконије и својим гестом показали несебичну љубав и жељу да Нина оздрави. Посетиоци базара имали су прилику да купе слаткише, књиге, играчке и балоне, а за најмлађе организовани су дечији аниматори и маскенбал. Базар је употпуњен културно-уметничким програмом који су припремили ученици ОМШ,,Невена Поповић“ из Гроцке.

Захваљујемо се нашим вредним ђацима и свим људима добре воље који су показали солидарност и заједничку жељу да Нина из борбе за живот изађе као победник.