Свечани пријем вуковаца и ђака генерације

Данас је на платоу испред Градске општине Гроцка одржан свечани пријем вуковаца и ђака генерације са територије наше општине. У пратњи својих одељењских старешина, Драгице Палалић и Јелене Кијачић, пријему су присуствовали и ученици наше школе, ђак генерације и носилац Вукове дипломе – Милица Савић и носиоци Вукове дипломе – Миња Вучковић, Вукашин Ђурђевић, Милица Митровић и Сара Станковић. Председница ГО Гроцка, госпођа Живадинка Аврамовић је уручила награде ђацима генерације. Члан општинског Већа задужен за област образовања, господин Живадин Митрић уручио је похвалнице и књиге носиоцима Вукове дипломе. Програм је употпуњен музичким тачкама етно певачке групе чији су чланови наши бивши и садашњи ђаци, као и наступом хора ОШ,,Милоје Васић“ из Калуђерице.

Честитамо нашим вредним ђацима на изузетном успеху и резултатима које су постигли током школовања и желимо да тако наставе убудуће!